Yükleniyor...
İçeriğe git

Hakkımda

Ana Sayfa  Hakkımda

Türkiye’nin yeşil şehirlerinden biri olan Bursa’da yaşıyorum. Bir çocuk annesiyim.

İlkokulda can bulan şiirlerimle hayatımın tamamını yazarak geçiriyorum. Şahsi kameramla çektiğim fotoğraflarımı yorumlamam hobilerim arasındadır. Diğer hobilerim; gitar çalma, tenis oynama, doğa yürüyüşü, kitap okuma, mandala çizimi, çocuklarla vakit geçirme ve farklı konularda araştırma yapmaktır.

Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’ni “örtü yasağı” döneminde bıraktım ve İşletme mezunuyum. New York’ta yedi aylık süreç içinde Kaplan İngilizce Dil Okulu’ nda okudum. Üç senelik çalışma hayatımda; satış pazarlama şef yardımcılığı, dış ticaret şefliği ve reklamcılık yapma fırsatı buldum.

İş yaşamımı sonlandırmam ve çocuk sahibi olmam, hayat planlarımı daha farklı yönlendirdi. Bu süreçte; bir dergide yazılarım yayınladı ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisansını bitirdim.

Psikoloji alanında aldığım diğer sertifikalarım; Pozitif Psikoterapi Temel Eğitimi, Oyun Terapisi Uygulayıcı, Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Çocuk Resimleri Yorumlama’ dır.

2017-2018 eğitim – öğretim yılında; Uludağ Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyonu tamamladım. Aynı yılda başladığım İkinci Üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü 4 yılda tamamladım ve Sosyoloji mezunuyum.

Yerel günlük gazete olan Gazete Bursa’ da köşe yazılarımın yayınlanması 2018 Şubat ayından bu yana devam etmektedir. Köşe yazılarımın konusu psikoloji dalındadır. Gazetecilik üzerine aldığım eğitim; Basın İlan Kurumu tarafından düzenlenen Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programı’ dır.

Duygusal dünyamızı, somut yaşamdan renkli buluyorum. Duyguların seyrinde, renklenen kelimelerimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım.